رد کردن لینک ها

نگارش اِستادی پلن یا برنامه تحصیلی سفارت کانادا

درخواست ویزای دانشجویی برای کشور کانادا مستلزم ارائه یک برنامه تحصیلی است. برنامه تحصیلی به افسر ویزا مختصراً توضیح می‌دهد که چرا می‌خواهید در کانادا تحصیل کنید و تحصیل در کانادا چگونه شما را به اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند.
در نگارش برنامه تحصیلی باید واضح و موجز و در عین حال خاص باشید. توجه به این نکته که چگونه تحصیل در کانادا به شما در دستیابی به اهداف علمی و شغلی کمک می‌کند ضروری است. اپلای‌بادی با تجربه نگارش ده‌ها اِستادی پلن و کار با وکلای مجرب حوزه اپلای تحصیلی به شما سرویسی باکیفیت در زمانی مناسب را ارائه می‌دهد.
سوالات اصلی که یک استادی پلن باید به آن‌ها پاسخ بدهد:

 1. چرا می‌خواهید برای تحصیل در رشته‌ی مورد نظرتان به کانادا بروید؟
 2. چرا این رشته را در محل سکونتتان تحصیل نمی‌کنید؟
 3. هدف نهایی شما از ادامه تحصیل در رشته‌ی منتخب‌تان چیست؟
 4. تحصیل در این رشته چه کمکی به زندگی کاری شما می‌کند؟
 5. چه وابستگی‌هایی به کشور محل سکونتتان دارید؟
 6. چه منابع مالی برای پوشش هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا اختصاص داده‌اید؟
نگارش استادی پلن

بسته‌های پیشنهادی سرویس نگارش استادی پلن

نگارش برنامه تحصیلی

3.5میلیون تومان
 • تحویل ۷ روز کاری
 • فن بیان تخصصی
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • تحویل در قالب PDF و WORD
 • همراه با ویرایش نهایی
ثبت سفارش

ویرایش برنامه تحصیلی

2میلیون تومان
 • تحویل ۵ روز کاری
 • عدم دخل و تصرف در نوشته
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • تحویل در قالب PDF و WORD
 • همراه با ویرایش نهایی
ثبت سفارش

چرا سرویس نگارش استادی پلن اپلای‌بادی بهترین انتخابه؟

امنیت اطلاعات شما

اصالت نگارش نامه‌ها

تحویل سریع سفارش

پشتیبانی در هر لحظه

فرایند ثبت سفارش در اپلای‌بادی

انتخاب سرویس

۱- پس از مطالعه اطلاعات سرویس و مشاوره با اپلای‌بادی، بسته مورد نظرتان را انتخاب کنید.

پرداخت وجه

۲- از طریق گزینه ثبت سفارش برای پرداخت هزینه سرویس به درگاه امن اپلای‌بادی در زرین‌پال بروید.

واتساپ اپلای‌بادی

۳- از طریق واتساپ به شماره‌ی 09914072906 پیام دهید تا پرسش‌نامه اطلاعات برایتان ارسال شود.

آماده‌سازی و تحویل

۴- سفارش شما وارد مرحله آماده‌سازی شده و در زمان اعلام شده به شما برای بررسی نهایی تحویل داده می‌شود.

نکات نگارش استادی پلن

نگارش استادی پلن (Study Plan) در زمانی مشخص و پس از اخذ پذیرش دانشگاهی یا بورسیه انجام می گیرد؛ یعنی در همان روزهایی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می کنید لازم است به فکر نوشتن استادی پلن نیز باشید؛ چرا که این نوشته جزو مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی محسوب شده و باید تحویل سفارت گردد. بنابراین در نگارش استادی پلن نهایت دقت را به خرج دهید.

با نگاهی به نمونه استادی پلن در می یابید که نوشته ای حاوی توضیحاتی راجع به دلایل مهاجرت است. فرد متقاضی در این نوشته همچنین باید به شرح برنامه تحصیلی خود، زمان تقریبی خاتمه آن و… بپردازد. در واقع برای کشور مقصد زمان بازگشت شما اهمیت بسیاری دارد. همه هم و غمشان این است که متوجه شوند پس از اتمام برنامه تحصیلی خود خیال بازگشت به کشور خود را در سر دارید یا خیر؟!

همان طور که متوجه شدید نوشتن استادی پلن تاثیر قابل توجهی بر روند اخذ ویزای دانشجویی خواهد گذاشت؛ چرا که نگارش استادی پلن study plan اثبات کننده حساب شده و روی برنامه بودن مهاجرت تحصیلی شما است. به اضافه این که مدت اقامت شما در کشور مقصد نیز برای سفارت مشخص خواهد شد. به طور کلی از مقامات سفارت گرفته تا دانشگاه خارجی همگی برایشان بسیار مهم است که از زیر و بم برنامه شما مطلع شوند. آنها همواره مایل اند به طور شفاف بفهمند که فقط قصد شرکت در دوره های تحصیلی شان را دارید  و سپس به کشور خود باز خواهید گشت.

البته پس از اتمام دوره های تحصیلی امکان ماندگاری در کشور مقصد وجود دارد؛ منتها در این صورت باید برای تبدیل ویزا  و در نهایت دریافت اقامت دائم اقدام کنید. با این تفاسیر  استادی پلن study plan شیوه ای رایج برای آسوده نمودن خیال مقامات مهاجرتی کشور مورد نظر است؛ البته مشروط به این که  اقدام به نگارش استادی پلن به طور صحیح نموده و در نهایت نیز نگارش استادی پلن حرفه ای را انجام و ارائه دهید.

نوشتن استادی پلن برای کانادا

با توجه به توضیحات مطرح شده اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید؛ همچون سایر کشورها نیازمند نوشتن و نگارش استادی پلان هستید. از طریق این نوشته افسر اداره مهاجرت را از اهداف تحصیلی خود آگاه می نمایید؛ و او را قانع می کنید که پس از اتمام تحصیلات قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

چنانچه این پروسه با موفقیت طی شود شانس موفقیت شما برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا بسیار بالا خواهد بود. مشروط به این که آنچه ارائه می دهید  یک استادی پلن حرفه ای باشد. یعنی یک برنامه تحصیلی با رعایت اصول نگارش استادی پلن به طور صحیح!

نگارش صحیح استادی پلن

نگارش اصولی استادی پلن به طوری که تاثیر خوبی بر آفیسر اداره مهاجرت بگذارد؛ نیازمند رعایت اصول و قواعدی است. اگر شما نیز می خواهید شخصاً به آماده سازی استادی پلن خود بپردازید؛ لازم است طبق اصول زیر پیش بروید زیرا به این ترتیب موفق به نوشتن یک استادی پلن مناسب می شوید؛ که از قضا تاثیر خوبی بر افسر مهاجرتی گذاشته و او را قانع می کند که کشور مقصد را صرفاً به قصد تحصیل انتخاب کرده اید.

 • در نوشتن استادی پلن از به کار بردن کلمات ناواضح و گنگ خودداری کنید. کافی است دلایل و اهداف خود را در کمال صداقت و رک و پوست کنده بیان نمایید. دقیقاً همان چیزی که در نمونه استادی پلن قوی نیز دیده می شود. به این ترتیب نوشته شما به یک استادی پلن باکیفیت بسیار نزدیک خواهد شد.
 • توصیه می کنیم نگارش study plan بیش از دو صفحه نشود. بهتر است به طور مختصر و مفید به کلیه سوالاتی که ممکن است برای افسر مهاجرت پیش بیاید جواب بدهید. از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره کرد: چرا قصد تحصیل در رشته پذیرش شده در کشور مقصد را دارید؟ هدف کلی شما از گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی چیست؟ چرا تمایلی به ادامه تحصیل در کشور خود ندارید؟

شرایط و مراحل دوره های تحصیلی در کشور شما چگونه است و تا چه حد از آن اطلاع دارید؟ با گذراندن این دوره تحصیلی چه فرصت های شغلی در کشور خودتان انتظارتان را می کشد؟ روی هم رفته دورنمایی که از دوره تحصیلات عالیه خود دارید به چه شکلی است؟ تعلقات و وابستگی های شما در کشورتان شامل چه چیزهایی می شود و…

 • روی هم رفته نگارش درست استادی پلن این طور ایجاب می کند که تمرکزتان را روی مطالب اصلی بگذارید. بنابراین به هیچ وجه به مسائل حاشیه ای ورود نکرده به اضافه این که کلمه ای دروغ و غیر واقعی ننویسید. همچنین هیچ اشاره ای به مهاجرت و دریافت اقامت کشور مقصد نکنید. به جای آن می توانید به صحبت درباره رشته تحصیلی انتخابی تان و بازار کار آن در ایران بپردازید.
 • در یک استادی پلن قوی و حرفه ای بخشی از متن به بیان رزومه کاری یا تحصیلی فرد اختصاص می یابد. به اضافه این که می توانید روی موارد زیر مانور دهید: جزئیات دوره های تحصیلی سابق خود، تاریخ آغاز و پایان آنها، نام و آدرس مراکز آموزشی و…
 • احتمالاً خودتان نیز می دانید که معمولاً نگارش استادی پلن به زبان انگلیسی انجام می گیرد. با این حساب چنانچه خودتان اقدام به نوشتن استادی پلن نموده اید؛ در انتها آن را برای بازخوانی و ویرایش به فردی واگذار کنید که تسلط خوبی بر زبان انگلیسی دارد. برای آن دسته از افرادی که دانش انگلیسی چندان خوبی ندارند؛ یا به دلیل استرس و موارد این چنینی قادر به نگارش صحیح استادی پلن نیستند نیز راهکاری وجود دارد.

این عزیزان همواره می توانند با پرداخت هزینه نوشتن استادی پلن به سفارش استادی پلن بپردازید. به این ترتیب در زمان دلخواه  و به صورت حاضر و آماده از استادی پلن حرفه ای برخوردار خواهند شد.

آخرین مطالب

مهاجرت-تحصیلی-به-کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

ادامه مطلب
مهاجرت-تحصیلی-به-استرالیا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

ادامه مطلب
مشاوره-مهاجرت-تحصیلی-به-آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان

ادامه مطلب

هزینه نوشتن استادی پلن

با نگاهی به تعرفه های هزینه نوشتن استادی پلن در می یابید که عوامل مختلفی بر این هزینه اثر می گذارند. از جمله آن می توان به مدت زمان نوشتن استادی پلن اشاره کرد. هرچه تحویل این نوشته فوری تر باشد طبیعتاً هزینه نگارش استادی پلن نیز گرانتر خواهد بود. به اضافه این که فاکتورهای دیگری چون زبان و حرفه ای بودن نیز موجب افزایش هزینه نوشتن استادی پلن می شوند.

با این حساب  نوشتن استادی پلن برای کانادا و به زبان انگلیسی گرانتر از نمونه استادی پلن فارسی خواهد بود. همچنین ارائه استادی پلن حرفه ای ،  هزینه تهیه استادی پلن افزایش می یابد. این موضوع حتی پس از مشاهده نمونه استادی پلن قوی قابل توجیه خواهد بود. به این ترتیب در پرداخت هزینه استادی پلن حتماً به کیفیت این نوشته، زمان تحویلش، زبان آن و… توجه ویژه نمایید.

سفارش استادی پلن

اگر شما نیر قصد نگارش استادی پلن study plan را دارید و احساس می کنید که دست تنها از پس آن بر نمی آیید؛ مژده ای برایتان داریم. کافی است که از طریق وب سایت موسسه ما به سفارش استادی پلن بپردازید؛ منتها پیش از سفارش نگارش استادی پلن توصیه می کنیم دو اقدام زیر را انجام دهید:

 • در وهله اول به طور دقیق از هزینه تهیه استادی پلن با خبر شوید. برای آگاهی از هزینه نگارش استادی پلن نیز می توانید با کارشناسان اپلای بادی تماس بگیرید.
 • در گام بعدی با نمونه های مختلفی از استادی پلن آشنا شوید. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: نوشتن استادی پلن برای کانادا ، استادی پلن فارسی و… بعد از مشاهده نمونه استادی پلن قوی با خاطری آسوده می توانید اقدام به درخواست سفارش کنید.

سخن آخر

تهیه استادی پلن یکی از اقدامات لازم برای اخذ ویزای دانشجویی است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی از طریق نوشتن استادی پلن این اطمینان را به آفیسر مهاجرتی می دهند؛ که پس از اتمام تحصیلاتشان به کشور خود باز خواهند گشت. به اضافه این که استادی پلن حرفه ای باید به تمامی سوالات ذهنی افسر اداره مهاجرت پاسخ دهد. از جمله این که چرا این فرد در کشور خودش ادامه تحصیل نمی دهد؟ چرا فلان رشته را در کشور مقصد برگزیده است؟ چه وابستگی هایی به کشور خود دارد و… این موضوع در مورد نوشتن استادی پلن برای کانادا و هر کشور دیگری صدق می کند.

با این حساب نگارش صحیح استادی پلن نقشی اثر گذار بر قبولی یا ریجکت شدن پرونده مهاجرتی شما توسط سفارت دارد. در نتیجه شایسته است که نگارش study plan را در نهایت دقت و آگاهی انجام دهید. با توجه به حساسیت این موضوع موسسه ما زمینه ای برای سفارش نگارش استادی پلن به صورت آنلاین فراهم کرده است. شما عزیزان با یک کلیک قادر به سفارش استادی پلن خواهید شد.

سوالات متداول

استادی پلن چیست؟

برای ادامه تحصیل در کشوری مانند کانادا ، شما نیاز دارید تا برنامه و هدف خود را بصورت مشخص شرح دهید. مواردی مانند دلیل مهاجرت ، مدت زمان تحصیل و اقامت از جمله موارد ذکر شده در استادی پلن می باشد.

نوشتن استادی پلن شامل چه نکاتی است؟

جهت اطلاع از نکات و سفارش نگارش استادی پلن حرفه ای ، می توانید با کارشناسان اپلای بادی تماس بگیرید.

چگونه سرویس نگارش استادی پلن سفارش بدم؟

پس از مطالعه اطلاعات سرویس نگارش استادی پلن و اخذ مشاوره از کارشناسان اپلای‌بادی جهت تکمیل اطلاعات و رفع ابهامات موجود، بسته مورد نظرتان را از میان موارد موجود انتخاب کنید. پس از انتخاب دکمه ثبت سفارش وارد درگاه زرین پال می‌شوید و می‌توانید وجه مربوط به سرویس نگارش استادی پلن را پرداخت کنید. سپس از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره ۰۹۹۱۴۰۷۲۹۰۶ برای دریافت پرسش‌نامه اطلاعات سرویس نگارش استادی پلن در تماس باشید. پس از ثبت اطلاعات، روند آماده‌سازی سفارش شما شروع می‌شود و در زمان اعلام شده سفارش به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان ویرایش استادی پلن پس از تحویل سفارش وجود داره؟

بله سفارش پس از تایید برای ارسال از طرف اپلای‌بادی و ارائه به شما نیاز به بررسی و تایید شما نیز دارد. پس از مطالعه و بررسی سفارشتان در صورتی که ویرایشی مد نظر شما بود از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره ۰۹۹۱۴۰۷۲۹۰۶ در تماس باشید تا درخواستتان پیگیری و انجام شود. تایید شما به منزله‌ی نهایی شدن سفارش است.

محاسبه‌ی مدت زمان آماده‌سازی سفارش از چه زمان شروع میشه؟

زمان ذکر شده برای آماده‌سازی سفارش پس از تکمیل فرم اطلاعات سرویس نگارش استادی پلن محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است که تعداد روز ذکر شده برای آماده سازی سرویس‌ها روز کاری هستند و تعطیلات رسمی در این میان محاسبه نخواهند شد.

چطور می‌تونم سفارشم رو لغو و وجه پرداختی رو دریافت کنم؟

در صورتی که فرم اطلاعت مربوط به سرویس نگارش استادی پلن را تکمیل نکرده باشید، امکان لغو سفارش و دریافت وجه پرداختی خود را دارید. در غیر این صورت و با شروع فرایند آماده‌سازی سفارشتان، امکان لغو و یا عودت آن به هیچ وجه وجود ندارد.

سوالی دارین که جوابش رو پیدا نکردین؟

از طریق چت وبسایت راه ارتباطی مورد نظرتان را انتخاب کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

سایر خدمات اپلای بادی

نگارش انگیزه‌نامه

نگارش انگیزه‌نامه

ثبت سفارش
آماده‌سازی و تدوین رزومه

آماده‌سازی و تدوین رزومه

ثبت سفارش
اخذ جاب آفر

اخذ جاب افر

ثبت سفارش

نظرات

 1. ارسال نظر

  در مورد رشته علوم داده ها، استادی پلن نوشتید؟من از کجا می توانم مطمئن بشم. متون مناسبه؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   بله استادی پلن‌های متنوعی نوشته شده در رشته‌های مختلف از جمله علوم داده.
   نامه‌هایی که ما نگارششون رو انجام میدیم مبتنی بر اطلاعاتی هستند که خود شما در اختیارمون می‌ذارین و بالاترین کیفیت در حالتی است که خود شما به لحاظ سوابق پیشینتون بتونین استدلال و دلایل مناسبی رو برای آفیسر فراهم کنین. در صورتی که دیتای کافی نداشته باشین طبیعتا استادی پلن شما باید بر اساس یک سری تصورات و پیش فرض‌هایی نوشته بشه که ممکنه از نظر شما مناسب نباشه.

   پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید