رد کردن لینک ها

آماده سازی و نگارش رزومه | تدوین پروفایل لینکدین

رزومه خلاصه‌ای از دستاوردها و مهارت‌های شما در زمینه‌های کاری و تحصیلی است تا صلاحیت شما برای قبولی در یک دانشگاه یا استخدام در یک شرکت یا سازمان را اثبات کند. به بیان دیگر رزومه نوعی تبلیغ است؛ تبلیغ شما، توانایی‌‌ها و استانداردهای منحصر بفردتان و مزایایی که با ورودتان به یک شغل یا رشته‌ی تحصیلی برای آن نهاد به همراه می‌آورید. داشتن یک رزومه امری طبیعی است اما تناسب آن با هدفی که دنبال می‌کنید است که تفاوت میان یک رزومه‌ی عادی و بی‌نظیر را رقم می‌زند. اپلای‌بادی متناسب با هدف‌گذاری شما، چه تحصیلی باشد و چه کاری، و بر اساس جزئیات رشته یا سمت کاری که برای آن درخواست می‌کنید رزومه شما را تدوین می‌کند تا شانس شما برای ورود به مرحله‌ی بعدی فرایند اخذ پذیرش تحصیلی/کاری تسهیل شود.

لینکدین یک شبکه اجتماعی برای افراد حرفه‌ای و شاغل است که فرد را با شبکه‌ای ارزشمند از انسان‌های باتجربه و موفق مرتبط می‌کند. بررسی پروفایل لینکدین متقاضیان مشاغل مختلف چه در داخل ایران و چه خارج از آن به امری عادی تبدیل شده است و کارفرمایان کیفیت و سازماندهی پروفایل فرد را به عنوان معیاری مهم در تصمیم‌گیری برای استخدام یا عدم استخدام او در نظر می‌گیرند. مهم‌ترین بخش پروفایل لینکدین حفظ چارچوب پروفایل شما و توضیحات مرتبط با سابقه‌ی تحصیلی و کاری‌تان می‌باشد؛ این امری است که اپلای‌بادی می‌تواند در آن به شما یاری دهد و از این طریق شانس شما برای دریافت پیشنهادات کاری بیشتر و احتمال پذیرش شما در پیشنهادات پیش رو را افزایش دهد. 

آماده‌سازی و تدوین رزومه

بسته‌های پیشنهادی سرویس آماده‌سازی رزومه و لینکدین

رزومه‌ + پروفایل لینکدین

2.5میلیون تومان
 • تحویل ۹ روز کاری
 • مطابق استاندارد روز دنیا
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • تحویل در قالب PDF
 • امکان ارائه فابل‌های LaTeX
 • همراه با ویرایش نهایی
ثبت سفارش

آماده‌سازی رزومه

1.7میلیون تومان
 • تحویل ۷ روز کاری
 • مطابق استاندارد روز دنیا
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • تحویل در قالب PDF
 • امکان ارائه فابل‌های LaTeX
 • همراه با ویرایش نهایی
ثبت سفارش

تدوین پروفایل لینکدین

1.3میلیون تومان
 • تحویل ۵ روز کاری
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • همراه با ویرایش نهایی
ثبت سفارش

ترجمه رزومه

1میلیون تومان
 • ترجمه رزومه فارسی شما
 • تحویل ۴ روز کاری
 • عدم دخل و تصرف در نوشته
 • رعایت قواعد ساختاری و نگارشی
 • تحویل در قالب PDF
ثبت سفارش

چرا بهترین انتخاب برای نگارش رزومه اپلای‌بادی است؟

امنیت اطلاعات شما

اصالت نگارش نامه‌ها

تحویل سریع سفارش

پشتیبانی در هر لحظه

فرایند ثبت سفارش در اپلای‌بادی

انتخاب سرویس

۱- پس از مطالعه اطلاعات سرویس و مشاوره با اپلای‌بادی، بسته مورد نظرتان را انتخاب کنید.

پرداخت وجه

۲- از طریق گزینه ثبت سفارش برای پرداخت هزینه سرویس به درگاه امن اپلای‌بادی در زرین‌پال بروید.

واتساپ اپلای‌بادی

۳- از طریق واتساپ به شماره‌ی 09914072906 پیام دهید تا پرسش‌نامه اطلاعات برایتان ارسال شود.

آماده‌سازی و تحویل

۴- سفارش شما وارد مرحله آماده‌سازی شده و در زمان اعلام شده به شما برای بررسی نهایی تحویل داده می‌شود.

نوشتن رزومه تحصیلی و  رزومه کاری

پیش از ورود به مبحث نگارش رزومه تحصیلی و کاری بد نیست آشنایی کوچکی با رزومه داشته باشید. رزومه یک سند کتبی است که به بیان سوابق تحصیلی، شغلی و به طور کلی دستاوردهای متقاضی مهاجرت تحصیلی و شغلی می پردازد. رزومه انواع مختلفی دارد که برای جلب نظر استاید دانشگاهی یا اشخاص کارفرما به کار می روند. به طور کلی نگارش رزومه کاری و تحصیلی گامی مهم در فرآیندهای مهاجرتی محسوب می شود.

انواع رزومه

انواع  رزومه بسته به موضوع نگارش شده متفاوت خواهد بود. رزومه ها در یک دسته بندی اصلی شامل نگارش رزومه تحصیلی و کاری می شوند. با این حال در می توان گفت انواع رزومه در موضوعات زیر نگارش می شود:

 • نگارش رزومه تحصیلی
 • نگارش رزومه کاری
 • نگارش رزومه و انگیزه نامه
 • نگارش رزومه انگلیسی
 • نگارش رزومه علمی
 • نگارش رزومه کاری آلمانی
 • نگارش رزومه شرکت
 • نگارش رزومه شغلی

اگر شما نیز به عنوان متقاضی نگارش رزومه تحصیلی و کاری در پی نگارش رزومه حرفه ای هستید؛ صرف نظر از این که کدام نوع نگارش رزومه را مد نظر دارید؛ همواره می توانید خدمات نگارش رزومه در انواع موارد نامبرده شده را از موسسه ما سفارش دهید. به این ترتیب از نظر هزینه نیز برایتان بسیار مقرون به صرفه تمام خواهد شد.

یعنی بابت قیمت نگارش رزومه تحصیلی و کاری دچار فشار مالی نمی شوید.  البته که این موضوع درباره قیمت رزومه انگلیسی نیز صدق می کند. به خصوص که نوشتن رزومه به انگلیسی دشواری های خاص خودش را دارد. در این میان تفاوتی میان نگارش رزومه به زبان انگلیسی نیز وجود ندارد. هر دوی این رزومه ها نیازمند سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی است.

در این مطلب علاوه بر بیان نحوه نگارش رزومه ، اصول نوشتن رزومه را به طور اجمالی بیان نمودیم. به طوری که با کمی تمرین و تلاش قادر نوشتن یک رزومه خوب خواهید شد. به این ترتیب بابت نوشتن رزومه تحصیلی یا  نوشتن متن رزومه کاری هیچ دغدغه ای نخواهید داشت؛ یعنی همواره شخصاً می توانید برای نوشتن رزومه خود وارد عمل شوید.

شیوه نگارش رزومه تحصیلی

نگارش رزومه تحصیلی گامی مهم در پروسه مهاجرت تحصیلی است. ارائه یک رزومه تحصیلی قوی تاثیر قابل توجهی بر روند اخذ پذیرش دانشگاهی می گذارد. در نتیجه نوشتن رزومه تحصیلی را می توان یک مهارت مفید و سودمند دانست. اگر شما نیز قصد نوشتن رزومه تحصیلی و کاری را دارید در ابتدا باید از قوانین و اصول نوشتن رزومه مطلع شوید.

توجه داشته باشید نوشتن رزومه به خودی خود کار دشواری نیست. اما برای دست یابی به نتیجه ایده آل باید انواع رزومه را به طور صحیح بنویسید. این موضوع به ویژه در خصوص شیوه نگارش رزومه تحصیلی صدق می کند. چرا که نوشتن یک رزومه خوب تاثیر مثبتی بر اخذ پذیرش دانشگاهی می گذارد.

بگذارید این طور بگوییم که نگارش رزومه حرفه ای تحصیلی که به شیوه ای موثر و قوی نوشته شده باشد؛ در بررسی های اولیه موجب جلب نظر موافق اساتید خواهد شد. به طوری که افراد ارزیابی کننده به ادامه مطالعه این رزرومه تشویق و ترغیب می شوند. در نهایت نیز نگارش رزومه علمی با چنین ویژگی هایی موجب دعوت شدن شما به مصاحبه خواهد شد.

مراحل نوشتن رزومه تحصیلی

رزومه تحصیلی (Educational Resume) را در واقع باید سند و مدرکی دانست؛ سندی که به اثبات توانایی ها و تجربیات فرد صاحب آن می پردازد. رزومه تحصیلی نخستین موضوعی است که توسط اساتید دانشگاه مقصد بررسی می گردد. در نهایت اگر این رزومه استاندارهای لازم را داشته و طبق اصول و قواعد دانشگاه مدنظر نگارش شده باشد؛ فرد متقاضی موفق به اخذ پذیرش دانشگاهی خواهد شد. با این تفاسیر چنانچه قصد گذراندن دوره تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه های خارج از کشور دارید؛ در ابتدای امر باید به فکر تهیه رزومه تحصیلی باشید.

هرچه رزومه نوشته شده قوی تر و حرفه ای تر باشد طبیعتاً شانس دریافت پذیرش از دانشگاه منتخب نیز بیشتر خواهد شد. بر همین مبنا لازم است در این رزومه به توضیح سوابق و تجربیات مفید خود بپردازید.

در خصوص اصول نوشتن رزومه تحصیلی باید آن را شامل تقسیم بندی صحیح مطالب بدانیم؛ یعنی لازم است موضوعات مورد نظرتان را به چند بخش اصلی تفکیک نموده و سپس توضیح دهید. یک رزومه حرفه ای تحصیلی به ترتیب زیر نگارش می شود:

 • در وهله اول متقاضی مهاجرت تحصیلی باید به بیان مشخصات فردی خود بپردازد؛ یعنی اطلاعاتی همچون مشخصات هویتی مانند نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماسی همچون تلفن ثابت و همراه، ایمیل رسمی حرفه‌ای و استاندارد و نشانی محل سکونت و…
 • در گام بعدی باید به بیان سوابق تحصیلی خود بپردازید؛ یعنی دوره دانشگاهی گذرانده شده، پروژه های دانشگاهی ارائه شده، عنوان پایان نامه ها، رتبه های کسب شده، افتخارات علمی و تحصیلی و…
 • سومین بخش از رزومه تحصیلی توضیح توانمندی های علمی و آکادمیک شخص متقاضی اخذ پذیرش دانشگاهی است. در واقع لازم است بخشی از رزومه تحصیلی به شرح تحقیقات و پژوهش های انجام شده اختصاص یابد. به خصوص اگر در سطح ملی یا بین المللی موفقیت هایی را کسب کرده باشید. به اضافه این که اگر مقاله یا کتابی را منتشر کرده‌اید حتماً در رزومه خود از آن نام ببرید.
 • قدم بعدی در نگارش رزومه تحصیلی ارائه شرحی از سوابق شغلی است. در واقع باید از تمام حرفه هایی که به آن اشتغال داشته اید به اضافه مدت زمان شروع و پایان آن نام ببرید.

اصول نگارش رزومه کاری

اگر در پی اشتغال در یکی از کشورهای خارجی هستید؛ در وهله اول باید برای نگارش رزومه کاری اقدام کنید. در نتیجه حتماً می خواهید از نحوه نوشتن رزومه کاری برای استخدام مطلع شوید. پیش از بررسی نحوه نوشتن رزومه کاری شرکت باید به نکته ای توجه داشته باشید؛ مبنی بر این که یک رزومه کاری حرفه ای در واقع نماینده شما در برابر کارفرما است.

به این ترتیب فرد اعلام کننده آن موقعیت شغلی فرصتی آشنایی با تخصص، مهارت ها و روی هم رفته شخصیت شما را خواهد داشت. با توجه به این که مهاجرت کاری یکی از شیوه های رایج مهاجرتی به ویژه در میان ایرانیان است؛ باید با نهایت دقت و توجه به نوشتن رزومه کاری بپردازید و اصول و قواعد لازم را در متن رزومه کاری به کار بگیرید.

در واقع در مهاجرت کاری کشور مقصد نیروی کار برای مشاغل مورد نیازش را اعلام می کند. این اعلام نیاز بر اساس تخصص، تجربه و مهارت در زمینه های مختلف شغلی انجام می گیرد. مهاجرت کاری همچون مهاجرت تحصیلی نیازمند ارائه رزومه است؛ چرا که در این گونه شیوه های مهاجرتی به آن صورت مرجعی برای تایید و سفارش شما وجود ندارد.

در نتیجه لازم است نگارش رزومه تحصیلی و کاری را بسیار دقیق و حرفه ای انجام دهید. طبیعتاً باید کلیه نکات و اصول رزومه نویسی را به درستی رعایت کنید حتی بهتر است به قالب گرافیکی رزومه  نیز توجه کنید. پیش از پاسخ به این سوال که چگونه رزومه کاری بنویسیم باید بگوییم؛ یک رزومه کاری استاندارد به دو بخش کلی تقسیم می شود:

قسمت اول آن که بخش عمومی نامیده می شود باید به درج موارد  زیر اختصاص بیابد:

 • اطلاعات تماس
 • اطلاعات هویتی
 • انگیزه نامه
 • اطلاعات مربوط به تحصیلات و..

دومین قسمت از رزومه کاری که اتفاقا مهم ترین بخش آن نیز محسوب می شود؛ وارد کردن اطلاعات تخصصی آن شغل مورد نظر است. در واقع با ارائه این اطلاعات آمادگی خود را برای پذیرش شغلی پیشنهادی اعلام خواهید کرد. از جمله این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره کرد: موفقیت های شغلی، گواهی نامه ها، دوره های مهارتی گذرانده شده و… به اضافه این که توصیه می کنیم توضیح دقیق و مفصلی از تجارب و سوابق شغلی خود ارائه نمایید.

مطالب مرتبط

مهاجرت-تحصیلی-به-ایتالیا

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

ادامه مطلب
مهاجرت-تحصیلی-به-سوئد

مهاجرت تحصیلی به سوئد

ادامه مطلب
مهاجرت-تحصیلی-به-آمریکا

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

ادامه مطلب

مراحل نوشتن رزومه کاری

پیش از شروع به نوشتن رزومه تحصیلی لازم است هدف اصلی خود از تهیه این رزرومه را مشخص کنید. بگذارید این طور بگوییم هدف از نوشتن رزومه کاری این است که یک سند کتبی به تبلیغ مهارت ها و تخصص کاری شما بپردازد. بنابراین این رزومه باید در عین حال شخصیت شما و تخصص شغلی تان را معرفی کنید. با این تفاسیر نهایت تلاشتان را به خرج دهید تا رزومه ای جالب توجه برای کارفرما بنویسید. به طوری که نظر او به تخصص های شما جلب شود.

یادتان باشد که متن رزومه کاری را به شیوه خلاصه وار و بولت پوینت بنویسید. بیان دیگر متنی خلاصه اما جامع ارائه دهید که کلیه ابعاد تخصصی، مهارتی و شغلی شما را در بر داشته باشد. ناگفته نماند که در نگارش رزومه کاری ، نگارش رزومه شغلی یا نگارش رزومه شرکت از هرگونه گزافه گویی بپرهیزید.

محوریت رزومه شغلی خود را بر جلب توجه کارفرما بگذارید. برای این کار می توانید از مانور دادن بر مهارت ها و تخصص هایتان کمک بگیرید. به طوری که صاحبان مشاغل تشویق و ترغیب شده تا شما را به مصاحبه دعوت کنند.

بخشی از متن رزومه کاری را به بیان  خلاصه ای از موارد زیر اختصاص دهید: مهارت ها، تجارب کاری، تخصص و دورهای فنی گذرانده شده. یادتان باشد از اغراق و هرگونه ادعای دروغین شدیداً خودداری کنید. تنها کافی است به شیوه ای صحیح دستاوردها و موفقیت های شغلی خود  را بیان کنید. به خصوص بر سوابق کاری، مدارک و گواهی نامه ها و موارد این چنینی مانور دهید.

هرچه سابقه شغلی بیشتری داشته باشید رزومه شما قوی تر و حرفه ای تر خواهد بود. طبیعتاً پیش چشم کارفرما نیز فردی مجرب و متخصص به نظر می آیید. همین موضوع راه را برای دریافت شغل پیشنهادی باز می گذارد. لازم به ذکر است که متن رزومه کاری باید در یک و نهایتاً دو صفحه خلاصه شود.

روی هم رفته تکمیل رزومه تحصیلی و کاری دقت و نکته سنجی فراوانی را می طلبد. اگر ترجیح می دهید نگارش رزومه تحصیلی و کاری را به طور حاضر و آماده و منحصر به فرد دریافت کنید؛ پیشنهاد می دهیم همین حالا با مشاوران اپلای بادی تماس بگیرید.

به این ترتیب کلیه خدمات تهیه و تدوین رزومه تحصیلی و کاری را با قیمت مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد. علاوه بر نگارش رزومه برای سفارش انگیزه نامه نیز می توانید اقدام کنید.

نگارش رزومه انگلیسی

در قسمت های پیشین این مطلب به معرفی شیوه نوشتن رزومه کاری و تحصیلی پرداختیم. اکنون کم و بیش می دانید که نوشتن یک رزومه حرفه ای و موفق نیازمند رعایت چه نکات و اصولی است. با این حال نوشتن رزومه انگلیسی برای بسیاری از مهاجران تحصیلی و کاری چیزی شبیه کابوس می باشد. به خصوص که در نگارش رزومه انگلیسی باید دو مورد زیر را به خوبی رعایت کنید:

 • اصول و قواعد بین المللی در نوشتن رزومه به انگلیسی
 • اصول و قواعد محلی نگارش رزومه در کشور مقصد

رعایت همین دو فاکتور به خودی خود امری دشوار است؛ در نتیجه موسسه مهاجرتی ما در کنار نگارش انواع رزومه ، به ارائه خدمات تهیه رزومه انگلیسی نیز پرداخته است. اگر شما نیز متقاضی نوشتن رزومه به انگلیسی هستید همین حالا می توانید با ما تماس گرفته و از قیمت رزومه انگلیسی مطلع شوید.

هزینه نوشتن رزومه

هزینه نوشتن رزومه بسته به عوامل مختلفی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال رزومه تحصیلی و رزومه کاری هر یک هزینه متفاوتی دارد. به اضافه این که قیمت رزومه انگلیسی گرانتر از نوع فارسی آن است. روی هم رفته هزینه تهیه رزومه بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می شود:

 • انواع رزومه ( بر اساس کاری و تحصیلی )
 • قالب رزومه (قالب های گرافیکی گرانتر از قالب های ساده هستند)
 • دستی یا آنلاین بودن ( هزینه رزومه ساز های آنلاین ارزانتر از رزومه های طراحی شده به صورت دستی است)
 • زبان رزومه (در مواردی همچون نگارش رزومه کاری آلمانی ، نوشتن رزومه به انگلیسی و… گرانتر از رزومه های فارسی است)

طبیعتاً به منظور نگارش رزومه کاری و تحصیلی در ابتدا باید از هزینه نوشتن رزومه باخبر شوید؛ به همین منظور می توانید از طریق واتساپ و یا تماس مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش نگارش رزومه تحصیلی و کاری

پس از آگاهی از هزینه نوشتن رزومه تحصیلی و کاری نوبت به سفارش آن می رسد. شما عزیزان همواره می توانید سفارش نگارش رزومه تحصیلی و کاری را به صورت آنلاین اجرایی نمایید. تنها کافی است در میان انواع رزومه به انتخاب بپردازید.

سوالات متداول

در نگارش رزومه می بایست به چه نکاتی توجه کنیم؟

در ابتدا می بایست مشخص کنیم که قصد تهیه رزومه کاری یا تحصیلی را داریم. زیرا شیوه نگارش و اصول آنها دارای تفاوت هایی می باشد. بطور کلی به نکاتی همچون توانمندی های علمی و آکادمیک ، دوره های گذرانده شده و مدارک اخذ شده ، سوابق تحصیلی و کاری می توان اشاره کرد.

چگونه رزومه کاری و تحصیلی بنویسیم؟

جهت نگارش رزومه شغلی و کاری برای شرکت ها ، همینطور تدوین انواع رزومه تحصیلی به زبان انگلیسی می توانید با کارشناسان اپلای بادی تماس بگیرید و رزومه حرفه ای متناسب با شرایط خود را سفارش دهید.

چگونه رزومه سفارش بدم؟

پس از مطالعه اطلاعات سرویس آماده‌سازی رزومه و اخذ مشاوره از کارشناسان اپلای‌بادی جهت تکمیل اطلاعات و رفع ابهامات موجود، بسته مورد نظرتان را از میان موارد موجود انتخاب کنید. پس از انتخاب دکمه ثبت سفارش وارد درگاه زرین پال می‌شوید و می‌توانید وجه مربوط به سرویس آماده‌سازی رزومه را پرداخت کنید. سپس از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره ۰۹۹۱۴۰۷۲۹۰۶ برای دریافت پرسش‌نامه اطلاعات سرویس نگارش رزومه در تماس باشید. پس از ثبت اطلاعات، روند آماده‌سازی سفارش شما شروع می‌شود و در زمان اعلام شده سفارش به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان ویرایش رزومه پس از تحویل سفارش وجود داره؟

بله سفارش پس از تایید برای ارسال از طرف اپلای‌بادی و ارائه به شما نیاز به بررسی و تایید شما نیز دارد. پس از مطالعه و بررسی سفارشتان در صورتی که ویرایشی مد نظر شما بود از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره ۰۹۹۱۴۰۷۲۹۰۶ در تماس باشید تا درخواستتان پیگیری و انجام شود. تایید شما به منزله‌ی نهایی شدن سفارش است.

محاسبه‌ی مدت زمان آماده‌سازی سفارش از چه زمان شروع میشه؟

زمان ذکر شده برای آماده‌سازی سفارش پس از تکمیل فرم اطلاعات سرویس نگارش رزومه محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است که تعداد روز ذکر شده برای آماده سازی سرویس‌ها روز کاری هستند و تعطیلات رسمی در این میان محاسبه نخواهند شد.

چطور می‌تونم سفارشم رو لغو و وجه پرداختی رو دریافت کنم؟

در صورتی که فرم اطلاعت مربوط به سرویس آماده‌سازی رزومه را تکمیل نکرده باشید، امکان لغو سفارش و دریافت وجه پرداختی خود را دارید. در غیر این صورت و با شروع فرایند آماده‌سازی سفارشتان، امکان لغو و یا عودت آن به هیچ وجه وجود ندارد.

سوالی دارین که جوابش رو پیدا نکردین؟

از طریق چت وبسایت راه ارتباطی مورد نظرتان را انتخاب کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

سایر خدمات اپلای بادی

نگارش استادی پلن

نگارش اِستادی پلن

ثبت سفارش
جستجوی دانشگاه

جستجوی دانشگاه

ثبت سفارش
نگارش توصیه‌نامه

نگارش توصیه‌نامه

ثبت سفارش

نظرات

 1. ارسال نظر

  سلام
  مي خواستم سفارش يك رزومه كاري به زبان انگليسي ( براي استادي دانشگاه ) بدهم ، در صورت امكان عكسي از نمونه كارتان را به من نشان بدهيد يا توضيحات بيشتري در مورد كيفيت و شخصي بودن نگارش رزومه را بفرماييد

  با تشكر. فراوان

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا در واتساپ یا تلگرام با شماره‌ی ۰۹۹۱۴۰۷۲۹۰۶ در تماس باشید تا نمونه‌ها رو براتون ارسال کنیم و هر اطلاعاتی نیاز دارید رو در اختیارتون بذاریم.

   پیوند یکتا
    1. ارسال نظر

     سلام وقت بخیر. پیش از سفارش براتون نمونه ارسال می‌شه و تا زمان تایید نهایی شما ویرایش انجام می‌شه روی سفارشتون. در نهایت باز هم اگر رضایت نداشتید کار بیشتری از دست ما ساخته نخواهد بود.

     پیوند یکتا
 2. ارسال نظر

  سلام. کاش چند نمونه رزومه تحصیلی در سایت قرار بدین که ما با نمونه کار شما آشناشیم

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   وقتتون بخیر. در واتساپ یا تلگرام لطفا پیام بدین تا براتون نمونه‌ها ارسال شه.

   پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید