رد کردن لینک ها

آزمون SAT چیست و چه کاربردی دارد؟

”SAT”  آزمونی بین‌المللی است که توسط موسسه College Board آمریکا طراحی گردیده و معمولا هر سال ۷ بار در ماه‌های Dec, Nov, Oct, Sep, Jun, May, Mar و در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌گردد. آزمون SAT به طور کلی شامل دو بخش زبان و ریاضی بوده و مهارت‌های استدلالی متقاضیان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. مدرک این آزمون جهت اخذ پذیرش بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های دنیا به کار می‌رود. بر اساس آخرین تغییرات صورت گرفته آزمون بین‌المللی SAT بصورت کامپیوتری یا دیجیتال برگزار می‌گردد.

آزمون YOS، دروازه‌ی ورود به کالج و دانشگاه‌های ترکیه

یوس (YOS) یک امتحان جامع برای افراد فارغ التحصیل مقطع متوسطه می‌باشد که جزء اتباع خارجی کشور ترکیه محسوب می‌شوند. افراد بر اساس نمراتی که در این آزمون به دست می‌آورند، می‌توانند برای ورود به دانشگاه‌های ترکیه انتخاب رشته نمایند. در واقع این آزمون مانند کنکور سراسری است. با توجه به اهمیتی که قبولی در آزمون YOS دارد دوره‌های زیادی برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود تا دانش خود را بالا برده و شانس قبولی در این آزمون را افزایش دهند.

درباره SAT School

موسسه تخصصی SAT School فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۹۶ خورشیدی و با ارائه دوره‌های تخصصی SAT که پیش از آن به صورت پراکنده و غیرمتمرکز صورت می‌گرفت آغاز نمود. به تدریج و با افزایش تقاضا برای تحصیل در کشور ترکیه تصمیم به همکاری با کارشناسان زبده و مدرسین شناخته شده YOS (کنکور داخلی ترکیه) گرفته شد. این همکاری پس از انجام برنامه‌ریزی‌های اولیه، شروع دوره‌های آموزش یوس در موسسه ست اسکول را به دنبال داشت. با گذشت زمان و به لطف خداوند در جهت تکمیل شایسته خدمات موسسه تلاش‌های بسیاری صورت پذیرفت تا آنجایی که امروز ما در موسسه SAT School مفتخریم که  خدمات جامع تحصیل در ترکیه را ارائه نموده و از آموزش، ثبت نام و تور آزمون در ترکیه گرفته تا مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه و فرایند اپلای و حتی بعد از انجام پذیرش همراه شما عزیزان باشیم. همچنین خوشحالیم که با همکاری یکی از معتبرترین و حرفه‌ای ترین موسسات اعزام دانشجو، دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، توانسته‌ایم مطمئن‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر برای مهاجرت تحصیلی به سایر کشورها از جمله کانادا، انگلستان ، مجارستان، آلمان و سوئیس را به علاقمندان تحصیل در این کشورها از مدرسه تا دانشگاه معرفی کنیم.

مزایای استفاده از خدمات SAT School

عزیزانی که تا به حال از دوره‌های آموزشی ما استفاده نموده‌اند بر این موضوع واقف‌اند که موسسه SAT School در تمام مراحل از آموزش تا اپلای و حتی بعد از آن در کنار داوطلبین ایستاده است.

از دیگر مزایای دوره‌های آموزشی این موسسه امکان استفاده از کلاس ها به صورت آزمایشی و قبل از تصمیم به ثبت نام می‌باشد تا متقاضیان گرامی بتوانند پیش از اقدام به ثبت نام کیفیت برگزاری کلاس و ارائه مطالب آموزشی را ارزیابی نمایند.

از نکات مثبت دیگر می توان به کیفیت تعیین سطح اشاره نمود که علاوه بر بخش کتبی، مصاحبه با استاد را در برگرفته و امکان ارزیابی دقیق‌تر از سطح علمی و توانمندی‌های متقاضیان را فراهم می‌آورد. دیگر اینکه دانشجویان در ضمن برگزاری دوره ها می توانند از طریق کانال‌های ایجاد شده با یکدیگر و با اساتید خود تعامل مفید داشته و بدینسان رشد و پیشرفت خود را تسهیل و تسریع نمایند. در نهایت به همه این موارد امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز می‌توان اضافه نمود.

لیست خدمات موسسه SAT School

  • برگزاری دوره‌های SAT و YOS
  • ثبت نام رایگان آزمون‌ها
  • برگزاری تور آزمون‌های SAT و YOS در ترکیه
  • مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه
  • ترجمه مدارک
  • انجام اپلای دانشگاه‌های دولتی ترکیه
  • اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه
  • اخذ پذیرش از مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های کانادا، انگلستان، مجارستان آلمان، سوئیس و … با همکاری یکی از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو در تهران (دارای مجوز رسمی از وزارت علوم)

مطالب مرتبط

هزینه-مهاجرت-تحصیلی-به-ترکیه

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

ادامه مطلب
مهاجرت-تحصیلی-به-کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

ادامه مطلب

آماده‌سازی رزومه و لینکدین

ادامه مطلب